Yemekli Tekne Turu

Hakkımızda
 

Sıra dışı bir tekne turu deneyimi arıyorsanız, Yemekli Tekne Turu organizasyonlarımız tam size göre. İster lüks bir yatın güvertesinde, isterseniz bir restoranı aratmayan donanımı ile mega yatlarımızdan birisinin balo salonunda Yemekli Tekne Turu deneyimini yaşayabilirsiniz. Özel organizasyonlar biçimde planlanabilen Yemekli Tekne Turlarımız, paket tular kapsamında da verilebilmektedir. İster çekirdek ailenizle paket turlarımıza dahil olun, ister herhangi bir organizasyon için onlarca kişiyi davet edin, sizin için en iyi Yemekli Tekne Turu firmamız tarafından sunulmaktadır. Düğün, Nişan, doğum günü gibi özel günler, iş toplantıları ve kurumsal eğlenceler kapsamında özel turlar talep edebilir, yatlarımızın yalnızca sizin misafirlerinize hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Siz ne isterseniz biz onun için hizmetinizdeyiz. Yeter ki isteyin, biz yaparız. 
 

Zengin Menü Seçeneği

Yemekli Tekne Turu, farklı rotalar üzerinde sunulabilir. Firmamızın belirleyeceği tur rotası rezervasyon esnasında sizlere sunulur. Dilerseniz faklı seçenekleri değerlendirebilmenizin de mümkün olduğu turlarımız, akşamınızın en iyi şekilde geçmesine elverişli bir ortam sağlar. Özel gün ve gecelerinizde küçük gruplar halinde katılabileceğiniz turlarımıza, dilerseniz müsaitlik kapsamında dilediğiniz kadar misafirinizi davet edebilir veya size özel bir tekne tahsis edilmesini talep edebilirsiniz. Tekne kiralama prosedürlerimiz içerisinde yemekli kiralama seçeneği de mevcuttur.
 
Yemekli Tekne Turu katılımcısı olabilmek için rezervasyon gereklidir. Son dakika rezervasyonsuz katılım talepleriniz her zaman karşılanamayabilir. Tekne kapasitesinin üzerinde yolcu alınabilmesi de mümkün olmadığından gecenizi karada geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Bunun için mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmanız doğru olacaktır. Uzman ekibimiz sizin için tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak şartları hazır bulunduracaktır.