Teknede Doğum Günü

Hakkımızda

Doğum günleri pek çoğumuz için özel anlama sahip zamanlardır. Hele ki, sevdiklerimiz için bir doğum günü organize edeceksek; onun en iyisi olması için her şeyi yaparız. Özel alanları tutabilir ve mükemmel organizasyonlar düzenleyebiliriz ancak bunların hiç birisi yeterince otantik olmaz diyorsanız, Teknede Doğum Günü fikrini değerlendirin. Eğlencenin doruklarına boğazın sularının üzerinde varabilir, sevdiklerinize unutulmaz zamanlar sunabilirsiniz. Üstelik bu benzersiz hizmete ulaşmak hiç de zor değil. Bize ulaşarak, katılımcı sayınıza uygun bir teknemizi kiralayabilir ve unutulmaz bir Teknede Doğum Günü partisi düzenleyebilirsiniz. Dillere destan bir kutlamaya hazır mısınız?

Tam Donanım Tam Hizmet

Teknelerimizin tümünde eğlence donanımı standarttır. Bu sayede doğrum gününüzde sınırsız eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz türden müziği çalabilir veya dilerseniz canlı orkestralar tercih edebilirsiniz. Deneyimli personelimiz doğum günleri için gerekli şartları sağlamak noktasında oldukça deneyimlidir, zira biz bu işlemi sürekli yapmaktayız. Sizin için de mükemmel bir doğum günü organizasyonu planlayabilir ve bu yıl aklınızı başınızdan alabiliriz. Tabii doğum gününüzü tam gününde kutlamak istiyorsanız bizi bu tarihten mümkün olduğunca erken aramanız gerekir. Zira yatlarımızın müsaitliği değiştirilemez ve sizin doğum gününüzde teknelerimiz başka misafirlerimiz için rezerve edilmişse, maalesef sizin için hizmet veremeyiz. Ayrıca doğru bir planlama için de olabildiğince erken bir zamanda bize ulaşmanız doğru olacaktır.

Herkesi Çağırın

Teknede Doğum Günü düzenleme fikri ilk bakışta kısıtlı sayıda insanı davet edebileceğiniz bir organizasyon gibi düşünülebilir. Ancak bizim filomuz kapsamında durum böyle değildir. Yüz kişi ve üzerinde kapasiteye sahip teknelerimiz bulunmakta olduğundan oldukça geniş gruplara hizmet verebiliyoruz. Tabii dilerseniz, 10-20 kişilik gruplar için de Teknede Doğum Günü partisi düzenleyebilirsiniz. Size uygun bir tekne mutlaka filomuzda bulunacaktır.

Maksimum Konfor ve Güvenlik

Firmamız tüm yatlarımızdaki güvenlik koşullarının azami seviyeye çıkarılmış olması prensibi ile hizmet verir. Bunun yanında konforunuz ve yeterince eğlenebilmeniz için her koşulu sağlarız. Teknede Doğum Günü partinizin de tüm turlarımız ve organizasyonlarımızda olduğu gibi güvenli ve konforlu geçmesi için her şartı çoktan sağladık bile. Size sadece o mutlu günü bize söylemek kalıyor. Acele edin, çok geç olmadan rezervasyonunuzu yaptırın.