Teknede Canlı Müzik

Hakkımızda

Canlı müzik dinlemek, beraberinde dostlarınızla veya ailenizle hoş vakit geçirmek istediğinizi ama bunu yapacak uygun mekana kolaylıkla ulaşamadığınızı biliyoruz. Pekiyi bunu karada değil de denizde yapmaya ne dersiniz? Teknede Canlı Müzik fikri size nasıl geliyor? Emin olsun bu keyfi bir kere denediğinizde size başka hiçbir canlı müzik ortamı bu kadar keyif vermeyecek. Özel donanımlı teknelerimizde, farklı müzik türlerini icra eden orkestralar eşliğinde seyir edebilmenizi sağlıyor, içeceklerinizi yudumlarken, dostlarınızla çok iyi vakit geçirmenizi sağlıyoruz. İster yazın, ister kışın bu keyfe katılabilir, yemekli tekne turlarımız kapsamında gecenizin mükemmel geçmesiniz sağlayabilirsiniz. Ayrıca, büyük sınıf yatlarımızda Teknede Canlı Müzik düğün, nişan, doğrum günü ve diğer organizasyonlarınız için de sunulabiliyor. Siz ne istediğinize karar verin yeter, biz gerisini planlıyoruz. 

İyi Müzik Benzersiz Ortam

Teknede Canlı Müzik nadir elde edebileceğiniz bir deneyimdir. Az sayıda firmanın bu niteliklere sahip yatı bulunur ki, biz sizin için hemen her yatımızda farklı janrlarda müzik yapabilecek orkestraları temi edebiliyoruz. Örneğin, sevgilinize evlenme teklifini yapabileceğiniz romantik bir orkestrayı küçük yatlarımızdan birisinde temin edebileceğimiz gibi, düğününüzü şaşalı bir organizasyon dahilinde davul zurna ile yapabilirsiniz. Büyük sınıf yatlarımız oldukça geniş kapasitelere sahiptir ve bu tip kutlama ve eğlenceleri kolaylıkla yapabilmektedir. Yüzlerle ifade edilen misafir sayılarını ağırlayabildiğimiz teknelerimizde büyük organizasyonları Teknede Canlı Müzik keyfi ile buluşturuyoruz. 

Teknede Canlı Müzik hizmetinin sunumunda görev alan müzisyenlerimiz, sektörün deneyimli isimlerinden oluşur ve beklentilerinizin ötesinde keyif alabileceğini repertuarlar sahnelenir. Hatta dilerseniz özel turlar kapsamında orkestra niteliklerine dahi siz karar verebilirsiniz. Örneğin, sizin için düzenlenecek özel bir turda sahne alacak gruba kendiniz karar verebilirsiniz. Her şekilde en iyi sonuçları elde edeceğinizi garanti ediyoruz.  

Ünlülerin Tercihi

Teknede Canlı Müzik keyfi, ünlü isimlerin tercihi olan organizasyonlarımızdır. Yemekli gezilerimiz ve özel organizasyonlarımızla pek çok önemli ismi misafir ediyor ve onları eğlencenin doruklarına çıkarıyoruz. Akustik orkestralar, elektrik orkestralar, Türk müziği orkestraları veya DJ performansları ile eğlenebileceğiniz gün ve geceler bizim tarafımızdan sunuluyor. Siz de bu günlerde çok eğlenmek istiyorsanız, bizim hemen arayın.