İstanbul Tekne Kiralama

Denizin en güzelinin keyfini daha iyi çıkarmak istiyorsanız, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimizle hemen tanışmanızı öneriyoruz. Herhangi bir amaçla sektörün en lüks yatlarını kiralayabilir, ihtiyacınız olan süre boyunca tam donanım ve mürettebatla kullanabilirsiniz. Tekne kiralama prosedüründe mürettabatın yat ile birlikte size tahsisi bir standarttır. Zira bu yatların kullanımı için belli sayıda personel ve yatın standartlarına uygun seyir personeli yani kaptan gereklidir. Bakanlık yönetmeliklerine uygun biçimde, güvenli seyir sağlayabilmek için bu bir zorunluluktur ki, deneyimli personelimizin hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti ederiz. 

Uluslar arası turistik standartlarda verilen hizmetlerimizin her safhasında azami hassasiyet görevimizin temel prensiplerindendir. Her yıl onlarca VIP müşterimize İstanbul Tekne Kiralama hizmetini sunuyor, devlet konukları ve uluslar arası pek çok özel organizasyon için teknelerimizi tahsis ediyoruz. Bu kapsamda, koşullara uygun hizmet prosedürünü geliştirmek konusunda ileri düzeyde uzmanlığa sahip olduğumuzu söylememiz yanlış olmaz. Biz bir turizm firması olduğumuzun bilinciyle, öncelikle misafirlerimizin konforlu ve güvenli seyretmelerini, bunun ardından yeterince eğlenmelerini sağlıyoruz. Tüm yatlarımız, bunun için gerekli donanıma sahiptir ki, personelimiz, yatlarımızdaki ekipmanı eğlenebilmeniz için bir vaha yaratmak için mükemmel biçimde kullanabilir. 

İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz herhangi bir amaçla tercih edilebilir ve dilediğiniz herhangi bir rotaya seyir mümkündür. Tabii denizcilik kurallarına uygun seyretmek temel prensiplerimizden olan güvenlik ilkesinin temel ilkesidir. Bu nedenle yasaklı rotalara seyahat etmeyiz ve hava koşullarına bağlı olarak güvenlik riski oluşturacak seyirleri gerçekleştirmeyiz. Bunun dışında tercih edeceğiniz herhangi bir rota bizim için uygun olacaktır. Yeter ki siz isteyin, kimsenin görmediği yerleri sizinle birlikte keşfetmeye hazırız. 

En Geniş Kiralık Yat Filosu

Toplu turlar için özel tasarlanmış yatlardan, süper lüks ve mega yatlara kadar filomuzda her segmentten deniz aracı bulunmaktadır. Kısa üreli veya uzun süreli kiralamalar için özel prosedürlerimiz bulunmakta ve dilerseniz tatilinizin tamamını yatlarımızda geçirebilmektesiniz. Şehrin keşmekeşinden bir an olsun uzaklaşmak istediğinizde, sizin için süper lüks bir kaçamak sunabiliriz. Ya da dostlarınızla gönlünüzce eğleneceğiniz bir gece düzenleyebilirsiniz. Elbette iş ortaklarınızı ve misafirlerinizi bu yatlardan birisinde ağırlamak, tercih edebileceğiniz diğer pek çok seçenekten çok daha efektif olacaktır. İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz kapsamında seyir ve deniz aracı kiralama hizmetlerinin yanı sıra, sunum hizmetleri de verebiliyoruz ve dilediğiniz organizasyonu tekne kiralama prosedürüne dahil edebiliyoruz. Düğün, nişan, doğum günü ve özel amaçlarla gerçekleştireceğiniz kutlamaları teknelerimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Filomuz tüm ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte yatları barındırmaktadır. 

Hizmette Sınır Yok

İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz, herhangi bir amaca hizmet edebilir. Yasaların açıkça karşısında yer almayan herhangi bir organizasyonu teknelerimizde gerçekleştirebiliriz. Veya deniz üzerinde inzivaya çekilmek fikrini hayata geçirebilirsiniz. Yaz veya kış fark etmeksizin, herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçerek, seyir veya organizasyonlarınız için tekne kiralayabilirsiniz. 

Yatlarımızda eğlence donanımı standarttır. İhtiyacınız olan ses ve ışıklandırma sistemi küçük veya büyük fark etmeksizin tüm yatlarımızda bulunur. İster toplu turlara dahil olun, isterseniz özel kiralama hizmetlerini tercih edin, en iyi şekilde eğlenmeniz ve hiçbir sorun yaşamamanız için biz her şeyi düşündük. Size sadece anın tadını çıkarmak düşüyor ve bunun tadına varmanız için biz her şeyi yapıyoruz. 

VIP Hizmet Prosedürü

Ünlü simalar iş ve politika dünyasından önemli isimler için özel turlar düzenliyoruz. Devlet temsilcilerinin ağırlanması, yabancı misyonlar için düzenlenen organizasyonlar, iş dünyası toplantıları ve önemli uluslar arası simaların misafir edilmesi sürekli hizmet verdiğimiz prosedürlerdir. Sanat, spor ve eğlence dünyasından birçok ismi de VIP standartlarında yatlarımızda ağırlıyor, güvenlik ve konforlarını sağlıyoruz. Bizim hizmetlerimiz kapsamında ihtiyaç duyduğunuz yüksek standartlar kolayca elde edilebiliyor. Özel planlanan VIP İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir, mükemmel zaman yönetimi ilkeleri kapsamında en iyi hizmeti alabilirsiniz. 

Herkes İçin En İyisi

İstanbul Tekne Kiralama hizmetleri kapsamında karada verilebilecek her hizmeti, deniz üzerinde ve seyir halinde verebilmektedir. Özel tekne kiralama hizmetlerinin yanı sıra, toplu turlarımızla üst sınıf tekne turu ayrıcalıklarını herkesin yaşayabilmesini sağlayabiliyoruz. Unutulmaz evlilik tekliflerini tekne turlarımız esnasında yapabilir veya sevgilinizi özel bir tura çıkarıp, bambaşka sürprizler yapabilirsiniz. Hatta düğününüzü dahi biz yapmak isteriz. Ne bekliyorsunuz? Hemen bize ulaşın, size mümkün olan her alternatifi sunalım. Dilediğiniz kadar unutulmaz an, güvertelerimizde sizi bekliyor… 

İstanbul Yat Kiralama

Dünyanın en eğlenceli seyahati nedir desek herhalde genel olarak tekne cevabını alırız. Pekiyi bu keyifli seyahati yanı başınızdaki dünyanın en güzel sularında yapmak istemez misiniz? Yatlarımız, denizcilik kurallarının üzerinde standartlara sahiptir. Güvenlik başta gelmek üzere seyir esnasında her koşulun sizi memnun etmesi için azami gayret sarf edilir. Firmamız, lüks koşulları esas prensipleri arasında görmekte ve tüm misafirlerimizin en iyi tekne turu deneyimini yaşamalarını ve kendileriniz krallar gibi hissetmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Bize şimdi ulaşın, siz de krallar gibi ağırlanın… hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman için bir yat kiralayabilir veya paket turlarımıza katılabilirsiniz. Bu benzersiz keyfi yaşamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sizin için özel donatılmış yatlarımızda sunduğumuz hizmetlerimizin vereceği keyfi unutamayacaksınız. 

Yat Nasıl Kiralanır?

Yat kiralama, klasik bir kiralama yöntemi elbette değildir. Yatlarımızı kiralayarak kendiniz kullanmanız söz konusu değildir. Mürettebat ile birlikte sunulan İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimizde, rota sınırı olmamakla birlikte, belli yasak rotaların kullanılması mümkün değildir. Bu noktada seyir güvenliği deneyimli personelimiz tarafından sağlanacak ve sıfır risk koşulları ile İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız sağlanacaktır. 

Yat kiralama hizmetimizi dilerseniz birkaç kişilik gruplar halinde yapabileceğiniz gibi, geniş grupları da özel bir turla seyahate çıkarabilirsiniz. Yatlarımızın kiralama fiyatları özel kiralama koşullarında kapasiteye göre belirlenmektedir. Yatlarımızın klaslarına göre de fiyatları ve kiralama koşulları değişiklik gösterir. Paket turlarımızda ise turun içeriği ve rotanın uzunluğuna bağlı olarak sabit fiyatlar söz konusudur ki, turlardan önce belirlenen fiks fiyatlar ile turlara katılmanız mümkün olacaktır. Bu turlarda kişi tekne başı değil, kişi başı ödeme yapılır ancak yat turuna katılacak misafirler sadece sizin misafirleriniz olmaz. 

İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimiz kapsamında özel kiralama yapabilmek için bizzat başvurunuz gereklidir. Sizin için gerçekleştirilecek organizasyon planlanır ve fiyatlandırıldıktan onayınız talep edilir. Onayınız neticesinde yatımız, belirlenen standartlarda hizmet vermek üzere kiralama gününde sizi bekliyor olacaktır. Personelimiz hiçbir eksikliğe mahal vermeksizin seyir hazırlığını yapacak ve konforunuz için kiralama süresi boyunca özveri ile mesai yapacaktır. 

Güvenlik ve Konfor

Yatlarımız, denizcilik kurallarının üzerinde standartlara sahiptir. Güvenlik başta gelmek üzere seyir esnasında her koşulun sizi memnun etmesi için azami gayret sarf edilir. Firmamız, lüks koşulları esas prensipleri arasında görmekte ve tüm misafirlerimizin en iyi tekne turu deneyimini yaşamalarını ve kendileriniz krallar gibi hissetmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Bize şimdi ulaşın, siz de krallar gibi ağırlanın… 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi

İstanbul’a hep kıyıdan baktınız ve hep mavi suları izlediniz. Pekiyi bu defa onu denizden izlemeye ne dersiniz? Eğer bu şehirle yeni tanıştıysanız çok şanslısınız, zira yıllar geçmeden ona denizden bakmanın keyfini yaşayacaksınız. Sahilde bir bankta otururken geçen gemileri izlemek yerine o gemilerden birisinde olmayı hayal ettiğinizi biliyoruz. Bunun için size Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Lüks yatlarda eğlenceli bir ortamda boğazı turlarken, içeceklerinizi yudumlayıp, manzaranın keyfini çıkarmaya hazır olun. Sizin için çok güzel zamanları planladık… 

Boğaziçi Baştan Başa

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz kapsamında toplu turlar düzenliyoruz. Dilerseniz size özel turlar da elbette düzenleyebiliriz. Tekne kapasitemiz nispetinde dilediğiniz kadar misafirinizi teknelerimizden birisini kiralayarak misafir edebilir, kendi Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetinizi planlayabilirsiniz. Elbette toplu turların fiyatları ile özel tekne kiralama hizmeti fiyatları değişkendir. Bu konuda detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmeti kapsamında belirlenen lokasyondan demir alıp, tüm boğazı geziyoruz. Günlük turlar içerisinde zaman bakımından çok geniş olmasa da en eğlenceli rota olan Boğaz Tekne Turu, genellikle büyük yatlarımızda yapılmaktadır. Bu yatlarımızda tüm imkanlar en ince hassasiyetle tesis edilmiş ve adeta deniz üzerinde yüzmekte olan bir restoran hazırlanmıştır. Dilerseniz masalarımızda oturarak turu geçirebilir veya güvertede güneşlenebilirsiniz. Maalesef Boğaz Tekne Turu & Gezisi bir yüzme turu değildir ve bu amaçla demir atmamaktayız. 

Mükemmel Hizmet

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz deneyimli personelimiz tarafından sunulur. İhtiyacınız olan her şey en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır ve konforunuz için maksimum gayret sarf edilir. Yatlarımız Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetleri için gerekli lisanslara sahiptir ve tüm izinlerimiz alınmıştır. Yatlarımız turizm standartlarında güvenlik unsurlarına sahip, gelişmiş teknolojik donanımlı deniz araçlarıdır ve güvenliğinizi riske atacak hiçbir seyir koşulu benimsenmez. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi, Kiralık Yat İstanbul ile benzersiz bir deneyime dönüşecek. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, hangi prosedürle denizde seyretmek istediğinize karar vermek. Sizin için dilediğiniz standartlarda hizmet üretebiliyoruz. Hazırsanız, başlayalım… 

Tekneler

 • MEGA

 • TEKNE-7

 • TEKNE-9

 • TEKNE-5

 • TEKNE-3

 • DNSPCL

 • TEKNE-2

 • TEKNE-4

 • TEKNE-6

 • TEKNE-8

 • TEKNE-10

7/24 hizmet
0532 055 81 37
İstek ve Şikayetleriniz İçin
info@kiralikyatistanbul.com