İstanbul Yat Kiralama


Dünyanın en eğlenceli seyahati nedir desek herhalde genel olarak tekne cevabını alırız. Pekiyi bu keyifli seyahati yanı başınızdaki dünyanın en güzel sularında yapmak istemez misiniz? Yatlarımız, denizcilik kurallarının üzerinde standartlara sahiptir. Güvenlik başta gelmek üzere seyir esnasında her koşulun sizi memnun etmesi için azami gayret sarf edilir. Firmamız, lüks koşulları esas prensipleri arasında görmekte ve tüm misafirlerimizin en iyi tekne turu deneyimini yaşamalarını ve kendileriniz krallar gibi hissetmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Bize şimdi ulaşın, siz de krallar gibi ağırlanın… hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman için bir yat kiralayabilir veya paket turlarımıza katılabilirsiniz. Bu benzersiz keyfi yaşamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sizin için özel donatılmış yatlarımızda sunduğumuz hizmetlerimizin vereceği keyfi unutamayacaksınız. 

Yat Nasıl Kiralanır?

Yat kiralama, klasik bir kiralama yöntemi elbette değildir. Yatlarımızı kiralayarak kendiniz kullanmanız söz konusu değildir. Mürettebat ile birlikte sunulan İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimizde, rota sınırı olmamakla birlikte, belli yasak rotaların kullanılması mümkün değildir. Bu noktada seyir güvenliği deneyimli personelimiz tarafından sağlanacak ve sıfır risk koşulları ile İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız sağlanacaktır. 

Yat kiralama hizmetimizi dilerseniz birkaç kişilik gruplar halinde yapabileceğiniz gibi, geniş grupları da özel bir turla seyahate çıkarabilirsiniz. Yatlarımızın kiralama fiyatları özel kiralama koşullarında kapasiteye göre belirlenmektedir. Yatlarımızın klaslarına göre de fiyatları ve kiralama koşulları değişiklik gösterir. Paket turlarımızda ise turun içeriği ve rotanın uzunluğuna bağlı olarak sabit fiyatlar söz konusudur ki, turlardan önce belirlenen fiks fiyatlar ile turlara katılmanız mümkün olacaktır. Bu turlarda kişi tekne başı değil, kişi başı ödeme yapılır ancak yat turuna katılacak misafirler sadece sizin misafirleriniz olmaz. 

İstanbul Yat Kiralama hizmetlerimiz kapsamında özel kiralama yapabilmek için bizzat başvurunuz gereklidir. Sizin için gerçekleştirilecek organizasyon planlanır ve fiyatlandırıldıktan onayınız talep edilir. Onayınız neticesinde yatımız, belirlenen standartlarda hizmet vermek üzere kiralama gününde sizi bekliyor olacaktır. Personelimiz hiçbir eksikliğe mahal vermeksizin seyir hazırlığını yapacak ve konforunuz için kiralama süresi boyunca özveri ile mesai yapacaktır. 

Güvenlik ve Konfor

Yatlarımız, denizcilik kurallarının üzerinde standartlara sahiptir. Güvenlik başta gelmek üzere seyir esnasında her koşulun sizi memnun etmesi için azami gayret sarf edilir. Firmamız, lüks koşulları esas prensipleri arasında görmekte ve tüm misafirlerimizin en iyi tekne turu deneyimini yaşamalarını ve kendileriniz krallar gibi hissetmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Bize şimdi ulaşın, siz de krallar gibi ağırlanın… 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi

İstanbul’a hep kıyıdan baktınız ve hep mavi suları izlediniz. Pekiyi bu defa onu denizden izlemeye ne dersiniz? Eğer bu şehirle yeni tanıştıysanız çok şanslısınız, zira yıllar geçmeden ona denizden bakmanın keyfini yaşayacaksınız. Sahilde bir bankta otururken geçen gemileri izlemek yerine o gemilerden birisinde olmayı hayal ettiğinizi biliyoruz. Bunun için size Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Lüks yatlarda eğlenceli bir ortamda boğazı turlarken, içeceklerinizi yudumlayıp, manzaranın keyfini çıkarmaya hazır olun. Sizin için çok güzel zamanları planladık… 

Boğaziçi Baştan Başa

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz kapsamında toplu turlar düzenliyoruz. Dilerseniz size özel turlar da elbette düzenleyebiliriz. Tekne kapasitemiz nispetinde dilediğiniz kadar misafirinizi teknelerimizden birisini kiralayarak misafir edebilir, kendi Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetinizi planlayabilirsiniz. Elbette toplu turların fiyatları ile özel tekne kiralama hizmeti fiyatları değişkendir. Bu konuda detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmeti kapsamında belirlenen lokasyondan demir alıp, tüm boğazı geziyoruz. Günlük turlar içerisinde zaman bakımından çok geniş olmasa da en eğlenceli rota olan Boğaz Tekne Turu, genellikle büyük yatlarımızda yapılmaktadır. Bu yatlarımızda tüm imkanlar en ince hassasiyetle tesis edilmiş ve adeta deniz üzerinde yüzmekte olan bir restoran hazırlanmıştır. Dilerseniz masalarımızda oturarak turu geçirebilir veya güvertede güneşlenebilirsiniz. Maalesef Boğaz Tekne Turu & Gezisi bir yüzme turu değildir ve bu amaçla demir atmamaktayız. 

Mükemmel Hizmet

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz deneyimli personelimiz tarafından sunulur. İhtiyacınız olan her şey en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır ve konforunuz için maksimum gayret sarf edilir. Yatlarımız Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetleri için gerekli lisanslara sahiptir ve tüm izinlerimiz alınmıştır. Yatlarımız turizm standartlarında güvenlik unsurlarına sahip, gelişmiş teknolojik donanımlı deniz araçlarıdır ve güvenliğinizi riske atacak hiçbir seyir koşulu benimsenmez. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi, Kiralık Yat İstanbul ile benzersiz bir deneyime dönüşecek. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, hangi prosedürle denizde seyretmek istediğinize karar vermek. Sizin için dilediğiniz standartlarda hizmet üretebiliyoruz. Hazırsanız, başlayalım…