İstanbul Tekne Kiralama


Denizin en güzelinin keyfini daha iyi çıkarmak istiyorsanız, İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimizle hemen tanışmanızı öneriyoruz. Herhangi bir amaçla sektörün en lüks yatlarını kiralayabilir, ihtiyacınız olan süre boyunca tam donanım ve mürettebatla kullanabilirsiniz. Tekne kiralama prosedüründe mürettabatın yat ile birlikte size tahsisi bir standarttır. Zira bu yatların kullanımı için belli sayıda personel ve yatın standartlarına uygun seyir personeli yani kaptan gereklidir. Bakanlık yönetmeliklerine uygun biçimde, güvenli seyir sağlayabilmek için bu bir zorunluluktur ki, deneyimli personelimizin hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti ederiz. 

Uluslar arası turistik standartlarda verilen hizmetlerimizin her safhasında azami hassasiyet görevimizin temel prensiplerindendir. Her yıl onlarca VIP müşterimize İstanbul Tekne Kiralama hizmetini sunuyor, devlet konukları ve uluslar arası pek çok özel organizasyon için teknelerimizi tahsis ediyoruz. Bu kapsamda, koşullara uygun hizmet prosedürünü geliştirmek konusunda ileri düzeyde uzmanlığa sahip olduğumuzu söylememiz yanlış olmaz. Biz bir turizm firması olduğumuzun bilinciyle, öncelikle misafirlerimizin konforlu ve güvenli seyretmelerini, bunun ardından yeterince eğlenmelerini sağlıyoruz. Tüm yatlarımız, bunun için gerekli donanıma sahiptir ki, personelimiz, yatlarımızdaki ekipmanı eğlenebilmeniz için bir vaha yaratmak için mükemmel biçimde kullanabilir. 

İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz herhangi bir amaçla tercih edilebilir ve dilediğiniz herhangi bir rotaya seyir mümkündür. Tabii denizcilik kurallarına uygun seyretmek temel prensiplerimizden olan güvenlik ilkesinin temel ilkesidir. Bu nedenle yasaklı rotalara seyahat etmeyiz ve hava koşullarına bağlı olarak güvenlik riski oluşturacak seyirleri gerçekleştirmeyiz. Bunun dışında tercih edeceğiniz herhangi bir rota bizim için uygun olacaktır. Yeter ki siz isteyin, kimsenin görmediği yerleri sizinle birlikte keşfetmeye hazırız. 

En Geniş Kiralık Yat Filosu

Toplu turlar için özel tasarlanmış yatlardan, süper lüks ve mega yatlara kadar filomuzda her segmentten deniz aracı bulunmaktadır. Kısa üreli veya uzun süreli kiralamalar için özel prosedürlerimiz bulunmakta ve dilerseniz tatilinizin tamamını yatlarımızda geçirebilmektesiniz. Şehrin keşmekeşinden bir an olsun uzaklaşmak istediğinizde, sizin için süper lüks bir kaçamak sunabiliriz. Ya da dostlarınızla gönlünüzce eğleneceğiniz bir gece düzenleyebilirsiniz. Elbette iş ortaklarınızı ve misafirlerinizi bu yatlardan birisinde ağırlamak, tercih edebileceğiniz diğer pek çok seçenekten çok daha efektif olacaktır. İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz kapsamında seyir ve deniz aracı kiralama hizmetlerinin yanı sıra, sunum hizmetleri de verebiliyoruz ve dilediğiniz organizasyonu tekne kiralama prosedürüne dahil edebiliyoruz. Düğün, nişan, doğum günü ve özel amaçlarla gerçekleştireceğiniz kutlamaları teknelerimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Filomuz tüm ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte yatları barındırmaktadır. 

Hizmette Sınır Yok

İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz, herhangi bir amaca hizmet edebilir. Yasaların açıkça karşısında yer almayan herhangi bir organizasyonu teknelerimizde gerçekleştirebiliriz. Veya deniz üzerinde inzivaya çekilmek fikrini hayata geçirebilirsiniz. Yaz veya kış fark etmeksizin, herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçerek, seyir veya organizasyonlarınız için tekne kiralayabilirsiniz. 

Yatlarımızda eğlence donanımı standarttır. İhtiyacınız olan ses ve ışıklandırma sistemi küçük veya büyük fark etmeksizin tüm yatlarımızda bulunur. İster toplu turlara dahil olun, isterseniz özel kiralama hizmetlerini tercih edin, en iyi şekilde eğlenmeniz ve hiçbir sorun yaşamamanız için biz her şeyi düşündük. Size sadece anın tadını çıkarmak düşüyor ve bunun tadına varmanız için biz her şeyi yapıyoruz. 

VIP Hizmet Prosedürü

Ünlü simalar iş ve politika dünyasından önemli isimler için özel turlar düzenliyoruz. Devlet temsilcilerinin ağırlanması, yabancı misyonlar için düzenlenen organizasyonlar, iş dünyası toplantıları ve önemli uluslar arası simaların misafir edilmesi sürekli hizmet verdiğimiz prosedürlerdir. Sanat, spor ve eğlence dünyasından birçok ismi de VIP standartlarında yatlarımızda ağırlıyor, güvenlik ve konforlarını sağlıyoruz. Bizim hizmetlerimiz kapsamında ihtiyaç duyduğunuz yüksek standartlar kolayca elde edilebiliyor. Özel planlanan VIP İstanbul Tekne Kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir, mükemmel zaman yönetimi ilkeleri kapsamında en iyi hizmeti alabilirsiniz. 

Herkes İçin En İyisi

İstanbul Tekne Kiralama hizmetleri kapsamında karada verilebilecek her hizmeti, deniz üzerinde ve seyir halinde verebilmektedir. Özel tekne kiralama hizmetlerinin yanı sıra, toplu turlarımızla üst sınıf tekne turu ayrıcalıklarını herkesin yaşayabilmesini sağlayabiliyoruz. Unutulmaz evlilik tekliflerini tekne turlarımız esnasında yapabilir veya sevgilinizi özel bir tura çıkarıp, bambaşka sürprizler yapabilirsiniz. Hatta düğününüzü dahi biz yapmak isteriz. Ne bekliyorsunuz? Hemen bize ulaşın, size mümkün olan her alternatifi sunalım. Dilediğiniz kadar unutulmaz an, güvertelerimizde sizi bekliyor…