Boğaz Tekne Turu & Gezisi


İstanbul’a hep kıyıdan baktınız ve hep mavi suları izlediniz. Pekiyi bu defa onu denizden izlemeye ne dersiniz? Eğer bu şehirle yeni tanıştıysanız çok şanslısınız, zira yıllar geçmeden ona denizden bakmanın keyfini yaşayacaksınız. Sahilde bir bankta otururken geçen gemileri izlemek yerine o gemilerden birisinde olmayı hayal ettiğinizi biliyoruz. Bunun için size Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimizi sunuyoruz. Lüks yatlarda eğlenceli bir ortamda boğazı turlarken, içeceklerinizi yudumlayıp, manzaranın keyfini çıkarmaya hazır olun. Sizin için çok güzel zamanları planladık… 

Boğaziçi Baştan Başa

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz kapsamında toplu turlar düzenliyoruz. Dilerseniz size özel turlar da elbette düzenleyebiliriz. Tekne kapasitemiz nispetinde dilediğiniz kadar misafirinizi teknelerimizden birisini kiralayarak misafir edebilir, kendi Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetinizi planlayabilirsiniz. Elbette toplu turların fiyatları ile özel tekne kiralama hizmeti fiyatları değişkendir. Bu konuda detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmeti kapsamında belirlenen lokasyondan demir alıp, tüm boğazı geziyoruz. Günlük turlar içerisinde zaman bakımından çok geniş olmasa da en eğlenceli rota olan Boğaz Tekne Turu, genellikle büyük yatlarımızda yapılmaktadır. Bu yatlarımızda tüm imkanlar en ince hassasiyetle tesis edilmiş ve adeta deniz üzerinde yüzmekte olan bir restoran hazırlanmıştır. Dilerseniz masalarımızda oturarak turu geçirebilir veya güvertede güneşlenebilirsiniz. Maalesef Boğaz Tekne Turu & Gezisi bir yüzme turu değildir ve bu amaçla demir atmamaktayız. 

Mükemmel Hizmet

Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetlerimiz deneyimli personelimiz tarafından sunulur. İhtiyacınız olan her şey en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır ve konforunuz için maksimum gayret sarf edilir. Yatlarımız Boğaz Tekne Turu & Gezisi hizmetleri için gerekli lisanslara sahiptir ve tüm izinlerimiz alınmıştır. Yatlarımız turizm standartlarında güvenlik unsurlarına sahip, gelişmiş teknolojik donanımlı deniz araçlarıdır ve güvenliğinizi riske atacak hiçbir seyir koşulu benimsenmez. 

Boğaz Tekne Turu & Gezisi, Kiralık Yat İstanbul ile benzersiz bir deneyime dönüşecek. Tek yapmanız gereken bizi arayıp, hangi prosedürle denizde seyretmek istediğinize karar vermek. Sizin için dilediğiniz standartlarda hizmet üretebiliyoruz. Hazırsanız, başlayalım…