Adalar Tekne Turu

Hakkımızda

Dünyanın en güzel şehrine hoş geldiniz. İki kıtanın birbirine kavuştuğu, doğanın en büyük mucizelerinden bir tanesine şahitlik ediyorsunuz. Pekiyi daha da keyifli bir yolculuğa ne dersiniz? Örneğin Adalar Tekne Turu ile İstanbul ve çevresinin aslında yedi tepeden çok daha fazlası olduğunu görebilir, kafanızdaki İstanbul imajının bütünüyle değişmesini sağlayabilirsiniz. 20 milyona yaklaşan nüfusu, azalan doğal dokusu ve ürkütücü trafiğinden farklı bir şeyler görmek istiyorsanız, arkanıza yaslanın ve Marmara’nın doğal mucizelerini keyifle izleyin 

Toplu ve Özel Turlar

Kiralık Yat İstanbul olarak, filomuzdaki 11 lüks yatın tamamı ile sizlere turlar sunuyoruz. Dilerseniz toplu turlara katılarak makul fiyatlarla lüksün keyfini sürebilir veya istediğiniz yatı kiralayarak kendinize özel bir tur imkanı elde edebilirsiniz. Denizcilik yasalarına uygun biçimde donatılan yatlarımız lüks sınıf araçlardır ve bakanlık yönetmeliklerine bütünüyle uygundur. Deneyimli mürettebatımız, turizm standartlarında hizmet vermekte ve memnuniyetiniz için çalışılmaktadır. 

Özel turlar kapsamında yatlarımızdan size uygun olan herhangi birisini kiralayabilir ve hava koşulları elverdiği sürece, dilediğiniz rotaya seyahat edebilir ve istediğiniz yerde demir atılmasını talep edebilirsiniz. Özel yat kiralayarak çıkacağınız Adalar Tekne Turu, tamamen sizin istediğinize göre planlanır. 

Toplu Adalar Tekne Turu programları ise bizim tarafımızdan planlanır ve belli bir rota üzerinde seyreder. Planlanan rotadan sapılmaz ve farklı destinasyonlar söz konusu olmaz. Bu turlarda turun süresine bağlı olarak yiyecek ve içecek servisi de yapılmaktadır. Paket tur biçiminde sunulan Adalar Tekne Turu hizmetlerimize katılmadan önce bizi aradığınızda ilgili turun detayları hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. 

Yüksek Standartlar Maksimum Memuniyet

Adalar Tekne Turu programımız dahilinde tüm misafirlerimizin “en iyi” deneyimini yaşamalarını isteriz. Bu kapsamda uluslar arası standartları benimseriz ki, bu sayede pek çok VIP misafiri sürekli ağırlamaktayız. Ünlülerine ve devlet erkanının tercihi olan turlarımıza siz de katılarak lüks ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Adalar Tekne Turu hizmetlerimiz sıradan tekne turları değildir. Misafirlerimizin ne istediğini çok iyi biliyor ve yıllardır bunun için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ve şirketimizi üzerine inşa ettiğimiz vizyonumuz ile sizlere mükemmel tekne turlarını sağlıyoruz. Hemen arayın, sizi de engin ufuklarda keyifli seyahatlere çıkaralım.